sreda, 23. oktober 2013

Wishing!


A veš, ko si včasih kakšno stvar tako zelo želiš, da bi vse naredil za to? No, tako močno si jaz želim to. Vse drugo je nepomembno! Vse bi dala za to!

You can't make yourself stop dreaming, who you're dreaming of...

nedelja, 20. oktober 2013

To si želim!



Malo me skrbi. Ali moja naklonjenost do določenega osebka nasprotnega spola izhaja samo iz tega, ker je tip s katerim preživim največ časa? Sva namreč sodelavca. Mi je zanimiv samo zato, ker mi je nedosegljiv? Ali si samo domišljam, da je tudi on naklonjen meni, čeprav nisem nikoli podvomila v to, da je vse skupaj v resnici nedolžno in da je njegovo obnašanje do mene le odraz njegove prijaznosti. Ima namreč punco. Ampak vseeno čutim, da je med nama neka energija, ki jo le redko najdeš s človekom. V bistvu se ves čas zbadava, ampak s tem nekako prikrivava to, da sva si kul. Ali pa se mi to samo zdi?? Ali pa je to, da je med nama neka zelo kul energija, in da kdaj tudi on pomisli name tudi v drugačnem smislu, v drugačni luči, samo v moji glavi??

Ampak privlači me na tak način, kot me ni še noben tip. Sploh ne vizualno, ampak s to svojo energijo. Tko res sva na isti valovni dolžini. Isti smisel za humor, isti pogled na stvari, velik podobnih interesov. Ko se pogovarjava je kot da svet okrog naju ne obstaja. To je lep občutek. S to energijo me tako privlači, da me včasih že samo ob pogledu, nasmehu, sploh pa dotiku z roko stisne v trebuhu. Sploh stisk rok me čist vrže iz tira. Ko se najini roki dotakneta, je kot bi se svet ustavil. Ne štekam! Ampak je res dobr občutek. In na živce mi gre, da jst vse to premlevam v glavi in mi te stvari toliko pomenijo, ampak v resnici sploh nič ni. Je vse v moji glavi. On ima punco. In sta srečna. Midva sva samo sodelavca, ki se štekata. Ampak mi vseeno ne da miru. Ampak se moram zbrati in odmisliti. Nekako! Moram! Ampak tega si vseen želim. To bi imela!

sobota, 28. september 2013

Scream


A veš, ko te nekaj tolk navduši, navdihne, ti da zagon, energijo, motivacijo, da bi kar kričal?? No to! :) Zdej sem si ravno pogledala intervju, ki ga je s Kanyejem Westom za BBC radio naredil Zane Lowe in sploh ne znam povedat, kolk mi je ta intervju v tem trenutku dal. Spet sem namreč na prelomni točki v življenju in tole mi je dalo nov zagon. Če sem bila zadnjih nekaj mesecev spet ujeta v rutino, se bo to kmalu spremenilo in to je dobro. Mislim predvsem na ustvarjalno rutino. Potlačila sem ideje, potlačila sem razmišljanje. Pravkar pa sem se zbudila iz spanja. Idej je fuul, samo rabiš platformo, da jih lahko realiziraš. Rabiš zaledje. Ga bom imela, dobila? Ne vem. Kanye je v intervjuju dejal, da smo sami sebi v največjo oviro, da sami sebi najbolj omejujejo to, da bi postali, da bi se zavedali, da smo, izjemni. Sem človek, ki rad premika meje tega, kar zmore. Če ne bi tega počela, bi se mi zmešalo. In do sedaj (trkam na les), sem še vse, kar sem si zastavila, uresničila, izpolnila, dosegla. Meja ni. Meje si postavljamo sami. Sama pri sebi čutim, da lahko dosežem izjemne stvari, da grem še višje...problem je, če si bom to pustila. Če si bom to pustila, mi bodo pustili verjetno tudi drugi oziroma okoliščine.


ponedeljek, 23. september 2013

četrtek, 19. september 2013

Dancing on my own

Why am I always the one who's dancing on her own?? Well at least I'm dancing :))

torek, 3. september 2013

I need a break!


Utrujena sem!


Danes me je nekdo vprašal, kaj si želim v svojem življenju. Česa si želim? Odgovorila sem, da si samo končno želim mir, umirjeno življenje. Utrujena sem! Utrujena, ne samo fizično, ampak psihično. Dovolj imam vseh teh služb, kjer ni nobene garancije, nobene varnosti. Želim si stabilnosti! Želim si, da bi si nehala želeti stvari, ki so mi nedosegljive. Samo želim si umirjeno, stabilno življenje. Službo, za katero se ne bom vsak dan spraševala, ali je to moj zadnji, plačo, ob kateri me ne bo skrbelo, ali se bom lahko še naprej sama preživljala in si bom lahko privoščila potovanja. Želim si, da si ne bi želela, da ne bi tako hrepenela po tem, da bi imela nekoga. Ker sem tega naveličana, utrujena od vsega tega upanja. Če bi se predala, vrgla puško v koruzo, še bolj, kot pa sem jo že, bi bilo lažje. To si želim. Da bi bilo vse skupaj končno lažje! Da bi našla notranji mir. Da bi se končno spočila.